Home » Genel » Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Günümüz dünya ekonomisi hem bireyler, hem de işletmeler için kredilerle dönmektedir. Ekonomi gelir ve gider dengesidir. Bazen bu denge istenildiği gibi gitmemektedir. Bu durumda dışarıdan destek alınması çok önemli olmaktadır. Yada bunun dışında hem bireyler için, hem de işletmeler için yeni yatırımlar söz konusu olabilmektedir. Yatırım noktasında sermaye adına nakit para her zaman bulunamayabilmektedir. Yada nakit para olsa bile bunu zor durumlar için kasada bekletip yine kredi kullanım ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir.

Tüm bu ve benzeri sebeplerden ötürü bankalardan kredi çekmek günümüzde çok sık başvurulan bir yöntem olmuştur. Bankalar ihtiyaç sahibi birey yada işletmelere belli bir miktar nakit parayı, belli bir miktar faiz oranı ve yine belli bir vadede geri ödeme koşuluyla sağlamaktadır. Faiz oranları ve vade doğru orantılı işlemektedir. Geri ödeme süresi arttıkça faiz oranı da yükselmektedir. Kredi kullanmak istediğinizde biz kredinizi çekelim siz ödeyin mantığı ile sizlere farklı kolaylıktan bahsediyor olacağız.

Kredi Çekemeyenlere Çözümler

Kredi çekmek, kredi başvuruları yapmak, evrakları hazırlamak, onay süreci ve benzeri durumlar oldukça zahmet gerektiren işlerdir. Ancak günümüzde son zamanlar hizmet vermeye başlayan bazı şirketler web siteleri ve müşteri danışmanları aracılığıyla sizin yerinizi biz kredinizi çekelim siz ödeyin teklifini sunmaktadırlar. Bu son zamanlarda çok fazla bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır.Kısaca biz kredinizi çekelim siz ödeyin teklifinin mantığı şu şekildedir. İhtiyaç sahibi birey sisteme web sitesi üzerinden erişim sağlayacaktır. Burada sizden istenen bazı bilgiler olacaktır. Bunları eksiksiz doldurmanız gerekecektir. Bunlar kredi miktarı, gelir durumunuz ve istediğiniz vade süresi gibi bilgiler olacaktır. Sistem bu bilgilere göre tüm bankaları analiz edecek ve size en uygun olan teklifi önünüze koyacaktır.

Siz bu teklifi kendinize uygun buluyor ve onaylıyorsanız sistem danışmanları aracılığıyla hemen işlemlere başlayacaktır. Kabul ettiğiniz teklifi bankaya iletecek ve tüm başvuru ve onay sürecini sizin yerinize takip ediyor olacaktır. Bu süreçte krediniz onaylanana kadar danışmanlar takibini sürdürecek ve siz sadece imza ve paranızı almak için gitmiş olacaksınız. bu şirketler tüm bu hizmetleri ücretsiz bir şekilde sizlere sağlıyor olacaktır.

Kısacası sizden hiç bir şekilde ücret yada komisyon tarzı bir bedel talep edemeyeceklerdir. Siz bu şekilde kredi kullanım süreçlerindeki tüm o zahmetli kısımları yaşamadan sadece kredi kullanmanın ve alacağınız nakit paranın keyfini ve planlamasını yapıyor olacaksınız.

Bu yüzden biz kredinizi çekelim siz ödeyin teklifleri sunan şirketlere olan ilgi giderek artmaktadır. Sistem oldukça güvenilir ve denetlenir bir durumdadır. Bu sistem üzerinden yapacağınız tüm kredi kullanım süreçleri sıfır risk mantığı ile çalışır. Tabiki kredinizin onaylanması süreci ayrı bir değerlendirme boyutudur. Bu tamamen sizin kredi notunuzla alakalı bir durum olacaktır. Nihai kararı şube verecektir.

Başvurulara dönüşler yapılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir