Home » Genel » Senetle Borç Verilir

Senet karşılığı borç para verenlerSürekli olarak bu tarz yazılarla internet ortamında karşılaşmış ve doğruluğuna inanmayıp yazıyı okuma gayreti göstermeden siteden ayrılmış olduğunuz çok olmuştur. Bu nedenle kuvvetli bir giriş cümlesi yaparak sizi buna ikna etmek amacımız olmuştur. Gerçekten de senetle para almak yani bankacılık diliyle kredi çekmek neredeyse olanaksız gibi durmaktadır. Çünkü böyle bir uygulamayı Türkiye sınırlarındaki hiçbir banka gerçekleştirmemektedir. Oysa bankaların haricinde de borç veren bir kısım finansal kaynaklar bulunmaktadır. Tamamen yasal olan bu kaynaklar, krediye ihtiyaç duyan kimselere istedikleri tutarda kredi sunmakta ve yine istedikleri zamanda ve de istedikleri biçimde ödemelerini sağlamaktadırlar. Bunun içinse sadece başvuru formunu doldurmaları yeterli görülmektedir. Bunun dışında hiçbir ek ihtiyaç istenmeksizin kredi çekebilmeniz ve senetle para veren şirketlerle ya da kişilerle tanışabilmeniz mümkün olmaktadır.Senetle para vermek, bankalarda gerçekleşmez. Bunun nedeni açıktır ki senet yapıldığında faiz oranları düşürülerek bankanın kredi çekenden alacağı ödemeler kısıtlı kalacaktır. Bunun doğal sonucu olarak da banka istediği güçlü kazancını elde edemeyecektir. Bunun bir benzeri esnaf grubunda da geçerlidir. Esnaflar da müşterilerine malını senetle satmaktan ısrarla kaçınmaktadır. Çünkü satacağı üründen kâr elde etmenin yolunu bu şekilde gerçekleştiremeyeceğinin bilincindedir. Oysa bunların hiçbirisine muhtaç değilsiniz. Türkiye sınırları içerisinde de yeni yeni gelişen bireysel yollardan kredi elde etme fikri şimdiden bir kısım insanların gözde kapısı haline gelmiş ve senetle para veren şirketlere ve insanlara ulaşmanın yollarını aratmıştır.

Eğer sizler de bunlardan biriyseniz sizlerin de senet yoluyla kredi çekmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede hem yüksek faiz oranlarına son vermiş olursunuz hem de gözünüzü korkutan dosya masraflarından ve kefil şartından muaf tutulmuş olursunuz. Yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak üzere http://www.kredicikartilir.com adresine bağlanmanızdır.

Bunun sonrasında başka hiçbir ek sorumluluk almadan sizler de talep etmiş olduğunuz kadar krediyi sahibinden alabilirsiniz. Üstelik öderken de aynı şekilde bir rahatlıkla borcunuzu senet halinde ödeyebilirsiniz. Böylece bankaların adeta sömürü politikası haline gelen uygulamalarına bir son vermiş olursunuz. Tamamen yasal olan bu uygulamayı devlet birimleri de onaylayarak tescillemiştir.

Başvurulara dönüşler yapılmıştır.

Başvuru Sayısı 213

 1. hamza dedi ki:

  selamin aleykum iyi gunler ben hamza aksu kisaca kendimi size soyle anlatiyim derdime inssal bir care bulursunuz ben kredi cekme talebinde bulundum ama olumsuz cevabi aldim kredi kartim var odemelerini duzgun yapiyorum 3 tanede kredim var ayni taktirde bunlarinda odemelerini duzgun yapiyorum simdi evlenecegim icin 10000tl ihtiyacim var fakat banka kredi vermiyor bende size bir sormak istedim tesekkurler

 2. Turhan Tokmak dedi ki:

  Esnafim 10 binliraya ihtiyacim var

 3. Mehmet dedi ki:

  15000 TL LAZIM. 1000 TL ÖDEMELİ. KONYA

 4. Faysal dedi ki:

  15000 tlye ihtiyacım var 1600tl gelirim var haber bekliyorum sizden

 5. Selahattin cerit dedi ki:

  Merhabalar yaklasik 4 yildir duzenli ssk ve isim var acil 3.000 tl nakite ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz